Apartmány v Radenthein

Potřebujete ubytování v Radenthein ve více pokojích a s možností zajistit si vlastní stravování? Tak to Vás určitě zaujme naše nabídka apartmánů v Radenthein. U toho typu ubytování můžete očekávat samostatný apartmán, často složený z více pokojů, které jsou rozděleny na ložnice a společenskou místnost. Většina apartmánů v Radenthein má vlastní kuchyň nebo kuchyňský kout.
Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. Haus Peter by ISA AGENTUR 

Foto: Haus Peter by ISA AGENTUR
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
98 %

Set in Radenthein, this apartment features free WiFi and a balcony. The property boasts views of the lake is 6 km from Bad Kleinkirchheim. Free private parking is available on site. The kitchenette comes with a dishwasher and an oven.


2. Appartements Catton 

Foto: Appartements Catton
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
95 %

Located in Radenthein, only 1.5 km from Kassa, Appartements Catton offers accommodation with a kitchen. Free WiFi is featured. Some units have a terrace and/or balcony. There is a garden at this property and guests can go skiing nearby.


3. Apartment Schwarzwald StarStarStar

Foto: Apartment Schwarzwald
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Boasting accommodation with a patio, Apartment Schwarzwald is located in Radenthein. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. The apartment features a satellite TV.


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: